MIS ON MUSTA MAITSE?

Black Food Festival pakub sellele küsimusele mitu vastust. Must ei ole tehis. Must on päris. Kohv, šokolaad, marjad, küüslauk, leib. Musta jagub veel muudesse ja üha haaravamatesse kooslustesse. Pasta, burger, juust, jäätis, palsamiäädikas. Tegelikult ei ole midagi, kuhu must ei passi. Must sobib ka muusikasse. Seda mitmekesist musta paletti Black Food Festival avastamiseks ja jagamiseks pakubki.


Black Food Festival jõuab sel aastal juba teist korda Eestisse! Olles külastanud nii Berliini, Londonit kui New Yorki, seab Black Food Festival end laupäeval,

17. septembril sisse Tallinnas Põhjala tehases.


Meie festivali eesmärgiks on avada uksed loovusele ja eksperimentaalsusele toiduvallas ja see kõik ühendada üheks meeldivaks linnafestivaliks mustade ööde keskel. Seega maitseid igale meelele saab ses päevas olema nii mis mustab!


Loe lisaks Black Food Festivali kohta

PILETID

ASUKOHT

KONTAKTID

TOITLUSTAJALE

Soovid olla väljas oma alaga?

Täida vorm ja võtame Sinuga ühendust.

Jälgi meid Instagramis

ARTIKLID

Üllata ennast ja teisi uute maitsetega! Kaks retsepti, mis pakuvad küllaga põnevust! 

6.novembril toimub Põhjala Tehases Black Food Festival, kust toidunautlejad leiavad palju põnevat. Santa Maria on festivalil esindatud takomobiiliga, mille menüü on inspireeritud peamiselt Mehhiko ja Ameerika tänavatoidust. Proovi põnevaid maitseid kindlasti kohapeal ja katseta ka kodus!

Tuleb kohale minna! Mainekas reisikiri valis Tallinnas toimuva toidufestivali Euroopa parimate sekka!

Reisiportaal Big7 soovitab oma lugejatele Euroopa parimaid toidufestivale ja rõõm on leida sellest nimekirjast üpris kõrgelt kohalt ka ajakirja Oma Maitse ja Elamusstuudio poolt korraldatud Black Food Festivali!

Blackout dinner Fotografiskas: võrratute maitsete pidu küünlavalguses 

Peakokk Peeter Pihel väljus Fotografiskas mugavustsoonist, tuled kustusid, pliidid unustati ja saabus elektripaast, vabadus "elektrilisest jalajäljest", mille muidu astuvad restoranid märkimisväärset kinganumbrit omava koivaga. Blackout Dinneri formaat sai mõne aasta eest alguse Kopenhaagenist ja jõudis Helsingi, Berliini, Istanbuli, Tirana, Viini ja Zürichi kaudu nüüd Tallinna.

TOETAVAD