Toidust räägitakse palju. Toit on justkui elustiil. Me kõik tahame hästi ja tervislikult süüa, aga kindlasti me kõik patustame vahepeal. Peamiseks põhjuseks ja vabanduseks on aeg ehk siis selle puudumine. Peale väsitavat tööpäeva sihitult mööda toidupoodi ringi tormates kipuvad ostukorvi maanduma kahjuks pigem kiired valmistoidud. Me peame mitu korda päevas sööma ja iga päev uusi toite välja mõtlema ja on igati loomulik, et vajame vahepeal inspiratsiooni, mis aitaks meil toidumaailmas paremini orienteeruda.

Aga igaüks teeb oma valikud ise.

Pean lugu Oma Maitse visioonist, et toit tuleb ise teha. Just see on kõige tervislikum. Perega koos süüa tehes ja koos süües õpetame oma lastele fundamentaalseid oskuseid kogu eluks.

Suur tänu Oma Maitsele inspiratsiooni eest!


Jesper Parve

Oma Maitse 

6 kuud 19,90 € 


Telli ajakiri ja 

saad kingituseks 

praktilise 

piknikuteki!

Kampaania tingimused:

1. Kampaania kestab 20.05–31.08.2019. 

2. Kampaania perioodil saavad uued Oma Maitse ajakirja tellijad kingituseks praktilise piknikuteki. Kingituse saamiseks tuleb tellida Oma Maitse ajakiri 6 kuuks hinnaga 19,90 € või teha püsimakseleping (PML) hinnaga 3,95 € kuus. 

3. Piknikuteki saab kätte peale tellimuse eest tasumist (PMLi puhul peale esimese makse laekumist) Ekspress Meedia klienditeenindusest aadressil Narva mnt 13, I korrus, E–R kell 8.30–17.00. Piknikutekki on võimalik tellida ka Smartposti pakiautomaati. Sel juhul tuleb tellimust tehes täpsustada, millisesse Smartposti pakiautomaati soovid piknikutekki saada. Smartposti teenuse tasub tellija (2,8 €).

4. Kuue kuu tellimus sisaldab viite igakuist ajakirja põhinumbrit ja oktoobris ilmuvat mahukat eriväljaannet. Augustis ajakirja põhinumbrit ei ilmu. Oktoobris ilmub koos põhinumbriga eriväljaanne. Seega saab kuue kuu tellija kindlasti 6 ajakirja. 

5. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444.

6. Tellides kampaania käigus Oma Maitse ajakirja, nõustud kampaaniatingimustega.

7. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Andmeid on vaja ajakirja kättetoimetamiseks. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.