Liis Ristal | Wolti Baltikumi tegevjuht

Ametilt olen Baltikumi tegevjuht / Eesti, Läti ja Leedu tegevjuht. Viimased viis aastat on mu elu kirg olnud start-up’id. Alustasin Adcashist ja nüüd vean Baltikumis Wolti. Naudin iga päev seda kiirust ja jõudu, mis meie superandekal, ambitsioonikal ja motiveeritud meeskonnal on.


Loe edasi >

Taylor Trusty | Digistrateeg ja e-ettevõtja New Yorkist

Taylor Trusty on ettevõtja, strateeg ning kirglik kõneleja, kelle meelisteemad on äri ja tehnoloogia. Taylor on kaasasutanud kolm ettevõtet, kõige silmapaistvam nendest on Blackstone Media – digitaalse turunduse agentuur, mis aitab sellistel brändidel nagu Toyota Forklifts, Sonoma-Cutrer ja Mercer veebis rohkem äri teha. Aastal 2018 müüs ta ettevõtte Bostonis asuvale ADK Groupile.

 

Loe edasi >

Guido Jansen | Kognitiivne psühholoog, kes teeb e-kaubanduse koolitusi

Guido räägib meie aju eelarvamustest, mõtteprotsessidest ja vigadest, mida kliendid ostmisel teevad. Loeng sisaldab palju praktilisi näiteid, mida saate kohe oma veebipoes rakendada!


Loe edasi >

Lauri Tankler | Riigi Infosüsteemi Ameti küberturvalisuse analüütik

Lauri Tankler töötab Riigi Infosüsteemi Ametis juhtivanalüütikuna ning tema ülesanne on teha kirjalikke kokkuvõtteid ja järeldusi Eestis toimuvate küberturvalisuse intsidentide kohta. Tema töö on ka küberturvalisuse ennetuskampaaniate väljatöötamine ja käimalükkamine – vanemaealistele suunatud kampaania on juba käimas ning ettevõtjatele suunatud kampaania ettevalmistamisel.


Loe edasi >

Raido Tamar | Kogenuim SEO spetsialist Eesti turul

Raido Tamar on kogenuim SEO spetsialist Eesti turul omades enam kui 10 aasta pikkust kogemust valdkonnas. Teda iseloomustab põhjalik lähenemine ja analüüsimine, et leida parim SEO lahendus iga kliendi jaoks - olgu selleks väiksem veebiprojekt või kümnete tuhandete toodetega e-pood.


Loe edasi >

Maarja Kaalep | Meediaagentuuri Mindshare tegevjuht

Maarjal on 15-aastane turunduskogemus, mida ta hetkel rakendab meediaagentuuri tööd ja tiimi juhtides. Enne seda töötas ta Tallinkis, kus alguses juhtis Tallink Eesti turundustiimi ja seejärel vastutas turgudeülese digitaalturunduse strateegiate ja tegevusplaanide eest.


Loe edasi >

Sten Esna | Itella Estonia müügiosakonna direktor

Enda kohta ütleb Sten lisaks, et on kaks valikut: kas kõik või mitte midagi – tippsportlasele kohaselt pingutan iga rakuga, et tulla keerulistest olukordadest välja võitjana!

 

Sten Esna puhul on tegu endise tippsportlasega, kes peale sportlaskarjääri lõppu võttis vastu uued väljakutsed e-kaubanduse ja logistika valdkonnas. Tänaseks on tal antud valdkonnas pea 8 aasta pikkune kogemus. 


Loe edasi >

Seminar TARGET toob sel sügisel kokku parimad e-spetsialistid Eestist, Hollandist ja USAst!

Keskendume välisturgudele laienemisele, Google ja SEO muutustele ning kuidas edukalt digiturundada just välisturgudel. Toome kohale uued e-poodide tööriistad nagu psühholoogia jpm. 


TARGET oled sel korral Sina. 

Tule kuulama ja tulistad homme täppi!


Peatoetaja
Toetajad

Rauno Parras |  Itella Estonia pakiveoteenuste osakonna direktor

Rauno Parras on suure kogemuste pagasiga transpordi valdkonna professionaal Eesti turul – tal on selles valdkonnas enam kui 20 aasta pikkune kogemus.

 

Loe edasi >

ENG 

ENG 

Rain Pikand |  E-Commerce juht 

Töötame Inbankis 6 erineva digitoote kallal, mis aitavad kaupmehel müüa tarbija jaoks kõrgema lisaväärtusega tooteid, kõrgema väärtusega ostukorve ja toovad kliendid kiiremini tagasi kauplusesse. Kuidas aju ja süda asjasse pühendatud on – seda ja palju muud kuuleb kohapeal! 

 

Loe edasi >

REGISTREERIMINE JA HIND:

Soodushind kehtib kuni 21.10.2019.

Soovides arvet, võtame Teiega ühendust 

2 tööpäeva jooksul ja edastame arve meilile. 

Seminar toimub Kinos Kosmos IMAX, Pärnu mnt 45


Seminaril osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil yritused@epl.ee või telefonil 5770 3003. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni 15 päeva enne tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatate vähemalt 10 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Teistel juhtudel tasutud summat ei tagastata.